خدمات

ساخت تجهیزات پزشکی: وستا یکی از شرکتهای تولید محصولات پزشکی در حوزه زیبایی و پوست است که تمام مراحل طراحی، نمونه سازی، عیب یابی، بهینه سازی و تولید صنعتی محصولات خود را توسط متخصصین مجرب داخلی انجام می­دهد. با توجه با دانش به روز و تجربه بالای متخصصین شرکت در این حوزه، تیم طراحی و ساخت فعال، و دریافت نظرات و فیدبکهای سازنده از طریق ارتباط مستقیم و نزدیک با کاربران تجهیزات تولیدی، محصولات این شرکت توانایی رقابت با برندهای مطرح دنیا را دارد.

فروش: تولیدات شرکت وستا توسط مسئولان فروش این شرکت به صورت مستقیم در اختیار پزشکان کشورمان قرار می­گیرد. به این ترتیب از افزایش قیمت محصولات به دلیل حضور واسطه ها جلوگیری می­شود.

خدمات پس از فروش: خدمات پس از فروش محصولات شرکت وستا توسط نیروهای زبده و آموزش دیده این مجموعه انجام می­شود. از آنجا که طراحی محصولات توسط متخصصین همین شرکت انجام شده است، بخش خدمات پس از فروش با دریافت راهنمایی از طراحان، تعمیرات را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به انجام می رساند. محصولات این شرکت از ضمانت یکساله برخوردار است.

مشاوره: با توجه به تنوع وسیع محصولات در حوزه پزشکی امروزه دریافت مشاوره در خرید محصولات یکی از ضرورتهای اساسی به شمار می­آید. شرکت وستا از طریق مشاورانی که با کیفیت، قیمت و کارآیی تجهیزات حوزه زیبایی آشنایی کامل دارند، می­تواند راهنمایی های ارزشمندی در تصمیم گیری پزشکان و کلینیکها برای خرید محصولات ارائه دهد.

آموزش: پس از انتخاب محصولی قابل اطمینان، آموزش برای استفاده صحیح و مؤثر یک تجهیز، مهمترین رکن درمان در حوزه پزشکی می­باشد. به این منظور، شرکت وستا آموزش کاربری درست، بی خطر و مؤثر تجهیزات فروخته شده را توسط ممتازترین متخصصین حوزه پوست، زیبایی و لیزر ارائه می نماید.